Naše akce

Co můžeš čekat od víkendovky?

Co si představit pod pojmem víkendovka? Je to akce trvající většinou od pátečního odpoledne do neděle. Sobotní dopoledne je věnováno pomoci při opravě památek, převážně se jedná o hrady a zámky a práce bývá značně různorodá. Kromě práce tě ale samozřejmě čeká taky zajímavý program. Taková víkendovka může být tedy ochutnávkou v případě, že nemáš ještě s akcemi Hnutí Brontosaurus žádné zkušenosti.


Co můžeš čekat od tábora?

Ovšem pokud se na to cítíš, můžeš skočit rovnýma nohama přímo do tábora. Ten se od víkendovky liší především délkou (v našem případě bývá 14denní), a s tím související intenzitou prožitku. Je čas na to, se mezi sebou více poznat a je jednodušší nechat se strhnout do víru čtrnáctidenního příběhu. Navíc můžeš na vlastní oči sledovat, jaký kus práce se nám společně za tu dobu podařilo udělat.

Jestliže tě tedy už delší dobu láká představa spaní na hradě či zámku, nebo bys rád poznal nové lidi s podobně alternativním přístupem k životu, nebo cítíš jednoduše potřebu přiložit ruce k dílu a podpořit tak dobrou věc, nebo prostě všechno dohromady, pak jsi tady správně. Budeme se na tebe těšit na nejbližší víkendovce či táboře.
Seznam akcí, které aktuálně pořádáme, najdeš v pravém horním rohu nebo vlevo v menu kliknutím na druh akce, která tě zajímá.

 

Nejbližší akce

Spolupracujeme