Ve stínu dubu

Akce Památky
víkendovka
Datum
Místo Křivolík
Věk 15 - 26 let
Začátek akce
Cena 140/100 Kč
Kontaktní osoba Vítek
+420 731 637 516
vit.dohnal@seznam.cz

Co na nás čeká

Zastavil ses a rozhlédl vesnicí utápějící se v přicházejícím šeru. Je zde podezřelý klid, až příliš velký klid. Jen listy statných dubů rozhýbané vánkem tiše šelestí. Někde v skrytu duše tušíš, že pod skořápkou spokojeného života vždy nenápadně tepe nespokojenost, touha po něčem lepším. Ta jen čeká na slabší chvilku, aby prorazila naplno. Klid je vždy tak křehký, ale jak dlouho tady ještě vydrží? Bude to ještě dnes? Snad zítra? Jediné co víš je, že nevydrží navěky...

Co, kde a jak

Dobrovolnicko-zážitková víkendovka staroslovanské tématiky v pravěké osadě. Čeká nás trocha LARPu, boje, lidského soužení a radostí a hlavně střety reality s touhami lidí zasazené do skvělého prostředí, které jen dokresluje atmosféru příběhu. Bydlet budeme přímo v osadě, v dřevěných stavbách a vařit si budeme na ohni, u kterého si večer také zazpíváme.

Dobrovolnická pomoc

Pomůžeme s rozvojem pravěké osady Křivolík, kde si vyzkoušíme experimentální archeologii v praxi. Budeme připravovat dřevěné kůly na opravu zdejších staveb a budování nových obydlí dle dochovaných nálezů budov. Vyzkoušíme si zde také prvky starých řemesel.

Malá ochutnávka

Jsme Fénixové a baví nás silné příběhy, divoká zábava, neokoukané hry a magická atmosféra...

Organizační tým

Těší se na tebe Dave a Vítek.

Kontakt

Kontaktní osoba: Vítek
E-mail: vit.dohnal@seznam.cz
Telefon: +420 731 637 516