Aktuality
Oheň srdci a klid v duši, to se patří, to se sluší Tisk E-mail
Tess  
27.12.2014

Vánoční svátky už jsou úspěšně za námi, a do konce roku už zbývá jen malý kousek. Přejídání na rodinným oslavách je konec, a to nezávisle na tom, jestli jste pod stromečkem našli zdánlivě nerozbitné skleničky nebo cokoliv jiného. Stejně jako každý rok se převážná většina fénixích členů sešla na vánoční valné hromadě už s předstihem. Pravděpodobně je to prozíravý krok, aby v mezidobí mezi naší hromadou a vánočními svátky zbylo ještě dost prostoru na shánění vánočních dárků. Letos jsme se odchýlili od tradičního společného slavení Vánoc v Brně, a Ježíška jsme nestopovali nikde jinde, než v uličkách naší stověžaté matičky Prahy.

Přejdeme ale k věcným informacím. Jak už bývá tradičně zvykem, i letos jsme krom jiných záležitostí k řešení, volili i členy rady, v neposlední řadě pak předsedu, místopředsedu a hospodáře. Nebudu dlouho napínat a prozradím, že ve zmíněných pozicích se vyměnila pouze osoba na pozici předsedy. Takřka o prsa porazil loňského předsedu Bastyho letos Jonáš. Ten do své funkce naskočil s čilostí a elánem, a proto doufáme, že díky tomu budeme ještě aktivnější a pracovitější než v minulém roce.

Četných změn by se měly dočkat například naše webové stránky, snad naše vize nepohltí po nějakém čase nánosy prachu. Světlo světa by měly spatřit například i zbrusu nové fénixí placky. Obdobně jako loni, i letos přichystáme v létě pravděpodobně dva tábory. Pokud bude konstelace hvězd hodně příznivá, mohly by teoreticky být i tři. Jak jarními, tak i podzimními víkendovkami se jenom hemžíme, takže se určitě bude na co těšit. V tom počtu si snad každý přijde na své.

Ať už jste členové či pouze příznivci Fénixe, současní nebo budoucí, doufám, že jste si Ježíška i svátky kolem užili v té největší pohodě. A do příštího roku přeji za celého Fénixe zápal pro věci, které vás baví.

Tess

 

Nejbližší akce

Spolupracujeme