O nás

Máte pocit, že úplně nezapadáte do šedého průměru naší společnosti? Pak jste tady správně!

Jsme skupina mladých, tak trochu šílených, ne úplně komerčních lidí, jsme jeden ze základních článků Hnutí Brontosaurus, neziskové organizace, pořádající širokou škálu akcí pro nadšené lidi.

Pojí nás dohromady láska ke kamenům vyprávějícím příběhy z dob, kdy ještě bývaly zdí. Nejraději jim nasloucháme, když usínáme pod nebem plným hvězd. Většina lidí nás má za blázny, protože jsme ochotni si platit za příležitost pracovat. Nás to ale baví, protože můžeme být spolu a zároveň pomoct dobré věci. Totiž pomáhat opravovat památky, na kterých už se podepsal zub času.


Nebojíme se na chvilku odskočit do jiné reality a přesto zůstat sami sebou. Každý jsme jedinečná osobnost, ale právě rozdílnost je to, co nás spojuje. Rádi se po hlavě vrháme do dobrodružství a netušíme, co nového prožijeme, nicméně možnosti jsou rozmanité a nás baví poznat každou z nich. Peníze vydělané o prázdninách na brigádě totiž stejně utratíš, ale zážitky ti zůstanou navždy. Tak se neboj a přijeď si to vyzkoušet na vlastní kůži, my tě nekousneme…možná :)


 

Nejbližší akce

Spolupracujeme