jméno:
1023-1955=

Irenka
(12.1.2009)
to Upírek:
to je fajn, že už máš vše u sebe, teda skoro vše - na stole u nás leží los - maňásek na prst - není Tvůj?
Souhlasím s Tebou, že boby by na sobě měly mít nějaké varovné štítky- po Silvestru jsme šli v Říčkách bobovat a dali jsme si závody na pekáčích. Jela jsem rychle, protože jsem chtěla být dole první a jela jsem bez brýlí, aby se mi nerozbily...takže jsem přehlídla jeden veeelký zmrzlý krtinec a...tři dny jsem si pohodlně nesedla (zaplaťpánbu, doktor sliboval až tři týdny.
hubatá Hanka
(11.1.2009)
ani mě by zveřejnění mailu nevadilo :) stejně už je všude možně...
Upírek
(10.1.2009)
to Irenka: No asi tam nedorazím, protože ten den má Robin maturitní ples. Jinak můj nalezený majetek mi byl již předán:-).

Jinak v seznamu mailů může můj být klidně zveřejněný, nemám vůči tomu žádné námitky ;-).

Přeji všem hezký zbytek víkendu.

PS: bacha na úrazy na bobech. Po nárazu tváří do svého spolujezdce, který seděl přede mnou, mám celou tvář napuchlou a nejspíš mi ten náraz způsobil i lehký otřes mozku :-D. Jo a taky mi praskly kalhoty na zadku. Vůbec nechápu jakým způsobem, ale asi se to stát mělo:-D
Zuzka
(6.1.2009)
Zdenuško, pozdravy vyřídíme, pokud choceň náš nálet přežije :)
Zdenča
(6.1.2009)
Jinak je mi líto, ale do Chocně nepřijedu:-( Jedu na valnou hromadu Hnutí Brontosaurus... Ale moc si to tam užijte a pozdravte ode mě Choceň.
Zdenča
(6.1.2009)
Ahojky, s mailíkama je trošku problém:-( Nemůžeme zveřejnit maily všech členů pokud nám každý nedají souhlas:-( Můžu to ale navrhnout všem jak si budou platit členské na další rok:-) Už se to blíží:-)
Irča
(5.1.2009)
málem bych zapomněla - mám milou povinnost předat opozdilé vánoční dárečky od Lucky Chadimové a to jmenovitě Zdenče, Daveovi, Honzíkovi, Soníkovi a Mišce :) coby zdatný (p)osel bych vám je chtěla doručit co nejdříve, pokud možno dřív, než se uvidíte s Luckou, takže pište, kde a kdy vás zastihnu :-)
Irča
(5.1.2009)
ještě jedna věc - mohly by v seznamu členů být i maily? Svůj klidně zveřejním...
Irča
(5.1.2009)
jé, drbárna...super...všechny pozdravuju :-) co se týče Silvestra, byl...zajímavý a nezapomenutelný...navzdory tomu tam pár lidí dost věcí zapomnělo - s upírkou jsme domluvení, jen se jí chci zeptat, jestli přijde 17.ledna na kurz irských tanců, který pořádá štefy, páč tam s Jeníkem budem a mohli bychom jí to předat. Jede ještě někdo na tuhle dozajista přínosnou akcičku? abych se vrátila k tématu - své majitele postrádá pár černých rukavic (že by Martina?), savované tričko (to bych tipla na Monču...), bílé tričko z tesca, jeden osamělý fialový návlek, který jsem možná zahlédla na Jarmilovi a konečně bezprstá černá rukavička. Chcete je? najdou tyto opuštěné věci své páníčky, které se o ně postarají? kontakt na útulek: IrenaOupicova@seznam.cz
Jenda
(5.1.2009)
Ahoj vsichni! Tak jsem se v novem roce konecne dostal k mailu a yjistil jsem, ze mame drbarnu - nahoda nebo osud? Potreboval bych momentalne podrbat na zadech, ale jak koukam, tak tady mi asi nikdo nepomuze. :-) Uz se tesim az se zas vsichni potkame - Silvestr byl celkem fajn. Mimochodem - v patek dorazil Jarysek i se svou krasnou zenou Ujou :-) Tak vyrizuju opozdene pozdravy....

<< Začátek < Předchozí    - 32 -    Následující > Konec >>

Výsledky 311 - 320 z 327

Nejbližší akce

Spolupracujeme